ІT week у Львівському університеті на YouTube каналі.

08.06.2021

Ти пропустив ІT week у Львівському університеті? Тоді наздоганяй та  дивитися ІT week у Львівському університеті на YouTube каналі.?

Саме тут можна познайомитися з крутими спікерами  із провідних ІТ компаній і дізнатися для себе багато корисної інформації. Крім того Львівський національний університет знайомив майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами за якими можеш навчатися саме ти ?. На 5 Дні ІТ week розповідали про нову освітню програму, яку запускають на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені  Івана Франка «Електроніка та комп’ютерні системи» (спеціальність 171 – Електроніка) ?.
Ти сумніваєшся де навчатися?? Слухай про нашу освітню програму! Дану програму на ІT week представляли заступник декана факультету електроніки та комп’ютерних технологій, доцент кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки Андрій Лучечко, доцент кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки Дмитро Слободзян, інженер провідної німецької компанії, яка є великим виробником мікросхем для телекомунікацій Infineon Technologies AG, а також випускник нашого факультету Володимир Бігдай ?.

https://www.youtube.com/watch?v=ZdgPb3WxUjE