Майбутні студенти знайомилися з факультетом електроніки та комп’ютерних технологій.

05.04.2021
5 квітня 2021 року майбутні студенти знайомилися з факультетом електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка.? 
Першим привітав слухачів декан факультету, доцент кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій Юрій Фургала. Юрій Михайлович коротко розповів про факультет та особливості навчального процесу на факультеті, про освітні програми (а їх на факультеті уже 6!), про співпрацю з провідними ІТ компаніями Львова, про університетські можливості для студентів, про різноманітні заходи, які проводяться на факультеті, зокрема, Franko IT Day.
Детальніше про кожну освітню програму абітурієнтам розповідав гарант відповідної програми.
Про нову освітню програму «Електроніка та комп’ютерні системи» (спеціальність 171 – Електроніка) розповів завідувач кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки, професор Богдан Павлик. Майбутні студенти дізналися про особливості даної програми, які навчальні дисципліни вони вивчатимуть і яку практичну підготовку можуть здобути. Богдан Васильович також зазначив, що дана освітня програма розроблялася у співпраці з провідними ІТ компаніями Львова.
Доповнив розповідь про студентське життя і організацію різних заходів для студентів голова студентського уряду факультету Андрій Цемко.?
На завершення зустрічі з майбутніми студентами спілкувався заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Андрій Зубик, який розповів про основні моменти та терміни вступної кампанії 2021 року.

Запрошуємо Вас до нас на навчання!??